Бренды:Pregnacare

Прегнакеа Ориджинал (Pregnacare Original) комплекс витаминов и минералов для матери и ребенка, 30 таблеток, Vitabiotics

259 

(1 отзыв клиента)

Производитель: Vitabiotics, Великобритания

Назначение: Дополнительный источник витаминов для матери и ребенка
Рекомендуется при: Беременность
Тип витамин: Витаминный комплекс
Возраст: от 18
Для кого: Женщине
Кому можно: Беременным
Форма выпуска: Таблетки
Страна производства: Великобритания
Страна регистрации: Великобритания
Производитель: Витабиотикс / Vitabiotics
Количество в упаковке: 30 шт

Склад: 1 таблетка містить: активні інгредієнти: магній – 150 mg (мг), вітамін C – 70 mg (мг), ніацин (вітамін B3) – 20 mg (мг), залізо – 17 mg (мг), цинк – 15 mg (мг), вітамін B6 – 10 mg, пантотенова кислота – 6 mg (мг), вітамін E (aльфа-токоферол (з сої)) – 4 mg (мг), тіамін ( вітамін B1) – 3 mg (мг), рибофлавін (вітамін B2) – 2 mg (мг), бетакаротин – 2 mg (мг), мідь – 1000 µg (мкг), фолієва кислота – 400 µg (мкг), біотин – 150 µg (мкг), йод – 150 µg (мкг), вітамін K– 70 µg (мкг), селен – 30 µg (мкг), вітамін D3 – 10 µg (мкг), вітамін B12 – 6 µg (мкг); допоміжні речовини: мальтодекстрин, розпушувач: мікрокристалічна целюлоза, антиспікаючий агент: діоксид кремнію, стеаринова кислота, стеарат магнію, оболонка: тальк, гідроксипропілметилцелюлоза, гліцерин, барвники: титану діоксид, оксид заліза. Без ГМО.

 

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) дієтичної добавки:

на 100 g (г): білки – 0,16 g (г), вуглеводи – 34,86 g (г), жири – 0,89 g (г); 620,77 kJ (кДж)/147,80 kсаl (ккал);
на 1 таблетку: білки – 0,00 g (г), вуглеводи – 0,40 g (г), жири – 0,01 g (г); 7,14 kJ (кДж)/1,70 kсаl (ккал).

Рекомендації щодо застосування: застосовувати як дієтичну добавку для дорослих, як додаткове джерело вітамінів та мінералів, що сприяє створенню оптимальних дієтологічних умов для підтримки здоров’я та гарного самопочуття вагітної жінки, а також для нормального росту і розвитку плода з моменту зачаття та впродовж всієї вагітності.

Прегнакеа Оріджинал – спеціальний комплекс для матері та дитини.

Світові дослідження доводять важливість фолієвої кислоти та вітаміну D при застосуванні до та під час вагітності. Комплекс Прегнакеа Оріджинал розроблявся з метою забезпечення дієтичних потреб жіночого організму з моменту зачаття та впродовж всієї вагітності.

Більше, ніж фолієва кислота

Містить 19 важливих вітамінів та мінералів, зокрема 400 µg (мкг) фолієвої кислоти.

Рекомендовано 10 µg (мкг) вітаміну D

Усім вагітним жінкам рекомендовано щоденно приймати 10 µg (мкг) вітаміну D.

Надійна підтримка для мам

Прегнакеа Оріджинал надає всебічну підтримку здоров’ю та гарному самопочуттю вагітної жінки. Фолієва кислота сприяє нормальному розвитку плаценти та плоду під час вагітності. Унікальна формула також містить цинк, який сприяє нормальному функціонуванню всієї репродуктивної системи.

Ефективна підтримка без перевищення добових норм споживання

Для захисту дитини під час вагітності Прегнакеа Оріджинал не містить вітаміну А, перевищення рівню якого не рекомендується під час вагітності. Комплекс містить необхідну кількість заліза та інших нутрієнтів.

Застосування спеціальних вітамінно-мінеральних комплексів, таких як Прегнакеа Оріджинал, під час вагітності знижує ризик затримки розвитку плода та народження дитини з низькою масою тіла*.

Прегнакеа Оріджинал

  • Підходить для вегетаріанців
  • Не містить консервантів, штучних барвників, лактози, дріжджів та желатину
  • Не містить глютену
  • Не досліджувався на тваринах

Раціональне харчування під час вагітності

Сучасна нутриціологія визнає необхідність для вагітної жінки вживати підвищену кількість мікро- і макронутрієнтів. Це пов’язано передусім з інтенсифікацією обмінних процесів в організмі жінки, зі зміною обсягу позаклітинної рідини та крові, що циркулює, з особливостями розподілу вітамінів і мікроелементів між організмом матері та плода. У зв’язку з цим рекомендовані норми добового споживання більшості мікронутрієнтів у вагітних жінок вищі, ніж у невагітних.

Прегнакеа Оріджинал містить рекомендовану дозу фолієвої кислоти і вітаміну D.

Вітамін D

Вітамін D регулює всмоктування кальцію в кишечнику, який необхідний для нормального росту, розвитку та підтримання в здоровому стані скелета й зубів.

Можливими ускладненнями для вагітної жінки при дефіциті вітаміну D є прееклампсія, гестаційний діабет, передчасні пологи тощо. Недостатність вітаміну D під час вагітності значно впливає на здоров’я дитини і проявляється формуванням патології скелета та іншими патологіями. Встановлено, що діти, яких народили матері із низьким рівнем вітаміну D, частіше хворіють на хронічні хвороби дихальної системи, розсіяний склероз, цукровий діабет I типу, шизофренію.

Фолієва кислота

Фолієва кислота бере участь у побудові клітин нервової системи плода, а також у процесах кровотворення та формуванні всіх органів і тканин. Тому вона є важливою для нормального розвитку плода. Додаткове споживання фолієвої кислоти підвищує фолатний статус вагітної жінки. Низький фолатний статус матері є фактором ризику розвитку дефектів нервової трубки у плода, підвищує ймовірність передчасного переривання вагітності, ризик народження недоношених дітей, появи та розвитку вроджених вад, порушення фізичного та психічного розвитку новонароджених.

Вітамін В12

Дефіцит вітаміну В12 у жінок в період вагітності може стати фактором, який призводить до розвитку метаболічних проблем у майбутньої дитини. Основним джерелом вітаміну В12 для людини є продукти харчування тваринного походження – риба, м’ясо, яйця та молоко. Тому виникнення дефіциту цього вітаміну більш ймовірне у людей, які дотримуються вегетаріанської дієти.

Низький рівень вітаміну В12 разом з високим індексом маси тіла є фактором ризику народження дитини з порушенням обміну речовин (малою масою тіла та/або з високим рівнем холестерину). Отже, дефіцит вітаміну В12 у матері може призвести до порушення метаболізму жирів у дитини.

Вітамін В6

Вітамін В6 (піридоксин) має важливе значення для нормального функціонування мозку та нервової системи, тому він відіграє вирішальну роль у розвитку плода. Вітамін В6 також сприяє полегшенню симптомів токсикозу у вагітних.

Чому важливий вітамін B6 під час вагітності:

– дитині необхідний запас вітаміну B6 для здорового розвитку мозку та нервової системи;

– вітамін B6 може полегшити симптоми токсикозу у вагітних (при токсикозах вагітних потреба у піридоксині значно зростає)**;

– допомагає підтримувати рівень глюкози в крові вагітної в нормі;

– відіграє важливу роль у запобіганні таких ризиків у новонароджених, як екзема та низька маса тіла.

Вітаміни В1 (тіамін) і вітамін В3 (ніацин) необхідні для функціонування нервової системи, для вуглеводного й енергетичного обмінів.

Вітамін В2 (рибофлавін) бере участь у багатьох процесах обміну речовин, у функціонуванні нервової, травної, серцево-судинної систем і печінки, а також у кровотворенні.

Вітамін Е (токоферол) – природний антиоксидант. Захищає мембрани клітин від шкідливої дії вільних радикалів, стимулює функції статевих залоз, сприяє підвищенню життєвого тонусу, підтримує роботу серцевого м’яза, перешкоджає передчасному старінню організму. Токоферол забезпечує нормальне згортання крові, знижує кров’яний тиск, підтримує нервову систему, роботу м’язів, запобігає анемії.

Вітамін К бере участь у зсіданні крові, обміні речовин кісткової тканини. Вітаміни групи К виробляються мікрофлорою кишечника, а також надходять з їжею. Основна причина гіповітамінозу К – це порушення всмоктування в кишечнику.

Бетакаротин

Прегнакеа Оріджинал містить бетакаротин, попередник вітаміну А, який нетоксичний навіть у великих дозах, на відміну від вітаміну А. Доведено, що споживання вітаміну А у великих дозах на ранніх етапах вагітності, особливо у формі дієтичних добавок, пов’язано з вадами розвитку краніальної трубки плода. Один з 7 новонароджених, матері яких приймали вітамін А у дозі як мінімум 10000 MO/добу, мали такі вади розвитку***.

Вітамін С (аскорбінова кислота) регулює окислювально-відновні процеси, вуглеводний обмін, згортання крові, бере участь у регенерації тканини, утворенні активних форм вітаміну D і стероїдних гормонів, в обміні холестерину, підтриманні нормальної функції нервової тканини. Однією з важливих фізіологічних функцій вітаміну С є його участь у синтезі колагену, що утворює волокна, які додають кісткам пружності в разі деформації, а також підтримує нормальний стан кровоносних судин. Вітамін С покращує засвоєння заліза. При недостатності аскорбінової кислоти знижується імунітет, збільшується ризик розвитку застудних захворювань.

Йод – мікроелемент, необхідний для синтезу гормонів щитоподібної залози, відповідальних за правильний розвиток мозку та нормальне функціонування організму людини.

Залізо необхідне для підтримки оптимального рівня гемоглобіну в крові, а також для дозрівання і збалансованої роботи кровоносної системи плода.

Цинк – ключовий мікроелемент у процесах передачі генетичної інформації, адже він бере участь у синтезі ДНК. Це визначає його виняткову роль під час вагітності та росту плода. Цинк відіграє найважливішу роль у відновленні та розвитку клітин, стабілізації клітинних мембран, процесах регенерації, розвитку вторинних статевих ознак. Дефіцит цинку під час вагітності може призвести до викидня, токсикозу, недостатньої маси тіла плода при народженні, а також до розвитку вроджених вад (розщеплення верхньої щелепи та верхнього піднебіння, мікроцефалії).

Селен – потужний антиоксидант та імуностимулятор. Селен бере участь в обміні йоду, підтримуючи функцію щитоподібної залози. Дефіцит селену під час вагітності проявляється через анемію матері в майбутньому. Дефіцит селену також небезпечний порушеннями під час формування та росту кісток дитини.

Мідь бере участь в утворенні гемоглобіну, вона необхідна для синтезу сполучної тканини, кровоносних судин та кісток. Дефіцит міді під час вагітності може призвести до порушення формування скелета, серця та кровоносних судин плода, а також вже після народження може спровокувати розвиток рахіту. У майбутньому нестача міді в матері може проявлятися випаданням і посивінням волосся, порушенням ритму серця, підвищенням рівня холестерину, ослабленням імунітету, формуванням аневризм судин та варикозу.

Магній виконує багато важливих завдань у людському тілі. Окрім його стабілізуючої функції у формуванні кісток, він регулює енергетичний обмін у наших клітинах і бере участь у активації великої кількості ферментів. Добре налагоджений баланс магнію робить нас більш стресостійкими та врівноваженими, регулює функцію серцево-судинної системи та забезпечує нормальний артеріальний тиск. Крім того, магній дуже важливий для контролю скорочень м’язів та їх подальшого розслаблення.

Багато вагітних жінок скаржаться на судоми в литкових м’язах і біль в животі, які можуть бути проявами дефіциту магнію. При сильному дефіциті магнію під час вагітності матка не може розслаблятися. Отже, виникають судоми, які можуть спричинити передчасні пологи. Дефіцит магнію може призвести до порушень в роботі серцево-судинної системи, підвищення ризику розвитку гіпертензії у вагітних. Крім того, дефіцит магнію підвищує ризик нудоти під час вагітності.

Пантотенова кислота (вітамін В5) як коензим А відіграє важливу роль у процесах ацетилювання і окислення, сприяє побудові та регенерації епітелію, а також бере участь у підтримці нервової системи.

Біотин входить до складу ферментів, що регулюють білковий і жировий обмін, має високу активність. Є джерелом сірки, яка бере участь у синтезі колагену. Молекули колагену сприяють правильному формуванню сполучної тканини малюка (суглоби, м’язи, шкіра, внутрішні органи, кістки тощо). Колаген також відповідає за міцність хрящів і суглобів, тонус судин, за здоров’я та красу волосся, нігтів та шкіри матері.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим по 1 таблетці на добу після або під час вживання їжі, запиваючи склянкою води. Не розжовувати. Прегнакеа Оріджинал/Pregnacare® Original можна приймати протягом усіх триместрів вагітності.

Особливості застосування: при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів, при захворюваннях щитоподібної залози, гемохроматозі, епілепсії та підвищеній чутливості до окремих компонентів даної добавки її застосування можливе лише після консультації з лікарем.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Цей продукт містить залізо, яке в надлишкових дозах може бути шкідливим для дуже маленьких дітей. Цей продукт містить вітамін К. При застосуванні антикоагулянтів (розріджувачів крові) не слід приймати цей продукт, якщо він не призначений лікарем.

МІСТИТЬ АЛЕРГЕН: соя (виділений жирним шрифтом в переліку інгредієнтів).

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка Прегнакеа Оріджинал/Pregnacare® Original.

Форма випуску: по 30 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці.
Маса нетто 1 таблетки: 1100 mg (мг) ± 5%.
Номер партії (серії) виробництва: вказано на упаковці.
Дата виробництва: вказано на упаковці.
Строк придатності: 3 роки.
Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C у сухому та недоступному для дітей місці.
Виробник: Vitabiotics Ltd./Вітабіотікс Лтд., 1 Епслі Уей, Лондон NW2 7HF, Великобританія, тел.: + 44(0)20 8955 2662.
Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», 08132, Україна, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43,     тел.: +38 (044) 593-33-55.
Представник в Україні
Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38 (044) 585-00-41.

* Louise Brough, Gail A. Rees, Michael A. Crawford, R. Hugh Morton and Edgar K. Dorman. British Journal of Nutrition. 2010 Apr23;104,437-445.
**https://americanpregnancy.org/pregnancy-health/natural-sources-of-vitamin-b6-during-pregnancy/
***Rothman Kjf, Moore LL, Singer MR, et al. Teratogenicity of high vitamin A intake. NEnglJMed. 1995 Nov 23;333:1369-73.

1 отзыв на Прегнакеа Ориджинал (Pregnacare Original) комплекс витаминов и минералов для матери и ребенка, 30 таблеток, Vitabiotics

  1. Ольга

    Искала комплекс для беременных в котором есть йод, так как не хотела принимать много таблеток. От таблеток не тошнит, что не мало важно в этот период и цена радует.

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован.

Закрыть

₴84

Новинка