Приобретая данный товар Вы получаете 7 Бонус(ов)

Флувир, комплексный пробиотик, 10 саше, Schonen

238 
+ 7❤

(2 отзыва клиентов)

В наличии

Флувир — это комплексный пробиотик для взрослых и детей с 12 лет.

 • Способствует повышению общей сопротивляемости организма к вирусным и бактериальным инфекциям верхних дыхательных путей, особенно в зимний период
 • Предупреждает дисбиоз и диарею во время и после приема антибиотиков
 • Нормализует микрофлору кишечника и улучшает его функциональное состояние

Производитель: Probiotical S.p.A, Италия

Флувир — это симбиотик для взрослых и детей с 12 лет. За счет активности пробиотических штаммов, которые входят в его состав, оказывает иммуномодулирующее влияние на лимфоидную ткань слизистой оболочки кишечника, в которой содержится до 70% иммунокомпетентных клеток организма человека. Это свойство обусловливает увеличение иммунных телец и медиаторов иммунного ответа – интерлейкинов и иммуноглобулинов класса IgА (т.н. секреторных). Увеличение количества иммунных клеток за счет системного действия Флувир происходит также в слизистых оболочках легких, бронхов и носоглотки.

Характеристики продукта

Флувир — это симбиотик, в состав которого входит 15 млрд КОЕ жизнеспособных лакто- и бифидобактерий: Lactobacillus plantarum LP01 и LP02, Lactobacillus rhamnosus LR04 и LR05, Bifidobacterium lactis BS01 и фруктоолигосахариды.
Применяется для повышения общей сопротивляемости организма к наиболее распространенным в зимний период вирусным и бактериальным инфекциям верхних дыхательных путей, предупреждения дисбиоза и антибиотик-ассоциированной диареи во время и после приема антибиотиков, а также пищевой аллергии.

Показания к применению

Флувир, по рекомендации врача, используется в качестве диетической добавки в рационе питания детей в возрасте от 12 лет и взрослых как дополнительный источник жизнеспособных молочнокислых бактерий Lactobacillus и Bifidobacterium с целью нормализации микрофлоры кишечника и улучшения его функционального состояния, общей сопротивляемости организма к наиболее распространенным в зимний период вирусным и бактериальным инфекциям верхних дыхательных путей, предупреждения дисбиоза и антибиотик-ассоциированной диареи во время и после приема антибиотиков, а также пищевой аллергии.

Способ употребления

Содержимое одного саше растворить в 100 ml (мл) охлажденной до комнатной температуры кипяченой питьевой воды. По рекомендации врача принимать детям в возрасте от 12 лет и взрослым по 1-2 саше в сутки утром перед приемом пищи. Курс употребления – 1 месяц, или по рекомендации врача. Не добавлять к горячему! Не превышать рекомендованную суточную дозу.

Меры предосторожности

Для максимальной эффективности интервал между приемом диетической добавки и антибиотиков должен составлять 3 часа. Не следует использовать как замену полноценного рациона питания.

1 саше 3,93 г містить:
• 2,5 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus plantarum LP01,
• 2,5 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus plantarum LP02,
• 2,5 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus LR04,
• 2,5 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus LR05;
• 5 млрд життєздатних бактерій Bifidobacterium lactis BS01;
допоміжні речовини: фруктоолігосахариди, картопляний мальтодекстрин, нерозчинна клітковина, двуокис кремнію (E551). Без ГМО.

ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції) та грип – найбільш поширені застудні захворювання в зимовий період. Причиною ГРВІ та грипу є віруси, а не бактерії, останнє є помилковою думкою. Початок захворювання – кращий час для імунітету показати, на що він здатен. Якщо захисна система організму сильна, то вона подолає вірус, а якщо ні, то виникне запалення, яке може поширитися в бронхи та інші органи. Серед ускладнень ГРВІ та грип частіше а грипу відмічають пневмонію, бронхіт, синусит, отит.  Також грип пробуджує
«мовчазні» осередки хронічної інфекції, котрі можуть проявитися в цей період. Діти хворіють на ГРВІ та грип частіше дорослих, оскільки у них не до кінця сформована імунна система, невеликий «досвід» захворювань і обмежений набутий імунітет.

Також імунна система ослаблена у вагітних жінок та осіб старше 65 років.у таких випадках особливо важливе зміцнення імунітету.
Для людей, що часто хворіють, дуже важливі профілактичні заходи і зміцнення імунітету перед сезоном застуд, перед входженням в нові колективи, а також під час зміни клімату в період подорожей та відпусток.
Вірусів, що зумовлюють застудні захворювання, велика кількість, і вони постійно змінюються, щоб бути невловимими для імунітету, що утворився в організмі з часу минулих захворювань. Тому в сім’ї дорослі і діти можуть заражатися постійно новими вірусами, і застуда йде по колу. Отже, важливо зміцнювати імунну систему взагалі, а не тільки вживати заходи щодо набуття імунітету до специфічних вірусів чи бактерій (щеплення та ін.).

З огляду на причини виникнення ГРВІ та грипу дуже важливо зміцнити імунітет та знищити віруси, щоб уникнути ускладнень та швидше одужати.

Флувир® – це симбіотик, що містить п’ять пробіотичних бактерій Lactobacillus plantarum LP01 та LP02, Lactobacillus rhamnosus LR04 и LR05, Bifidobacterium lactis BS01 та пребіотик – фрукгоолігосахариди.

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) продукту:
білки -1,12 g (г) на 100 g (г), 44 mg (мг) на 1 саше, жири – 1,4 g (г) на 100 g (г), 55 mg (мг) на 1 саше, вуглеводи – 87,7 g (г) на 100 g (г), 3,446 g (г) на 1 саше. Енергетична цінність (калорійність) – 1728 kJ (кДж)/413 kcal (ккал) на 100 g (г), 60,5 кJ (кДж)/14,46 kcal (ккал) на 1 саше.

Пробіотичні штами мікроорганізмів з метою захисту від шкідливого впливу середовища шлунку та задля збереження максимальної життєздатності огорнуті матриксом із фруктоолігосахаридів із застосуванням унікальної технології – мікроенкапсулювання.

Флувир за разунок активності пробіотичних штамів, що входять до його складу, чинить імуномодулюючий вплив на лімфоїдну тканину слизової оболоники кишечнику, де міститься близько 70% імунокомпетентних клітин організму людини. Ця властивість обумовлює збільшення імунних тілець та медіаторів імунної відповіді – інтерлейкінів та імуноглоьулінів класу lgA (т.з. секреторних). Збільшення кількості імунних клітин за рахунок системної дії Флувир відбувається також у слизових оболонках легень, бронхів та носоглотки.
Лактобактерії Lactobacillus plantarum LP01 та LP02, Lactobacillus rhamnosus LR04 и LR05 сприяють розщепленню вуглеводів у просвіті кишечнику з утворенням молочної кислоти. Створене таким чином кисле середовище позитивно впливає на розвиток власних біфідобактерій організму – складових 85-95% мікрофлори кишечнику організму дорослого та дитини.

Лактобактерії Lactobacillus plantarum LP01 та LP02, Lactobacillus rhamnosus LR04 и LR05  та Bifidobacterium lactis BS01:

1. проявляють імуномодулюючі властивості: підсилюють специфічну lgA- відповідь та знижиють синтез цитокінів, пов’язаних із запаленням; синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітамін К і вітаміни групи В; сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D;

2. проявляють симбіоз, компенсуючи метаболізм один одного і стимулюють взаємне зростання; мають високу анагоністичну активність проти широкого спектра патогенних і умовно-патагенних мікроорганізмів, пригнічують життєдіяльність стафілококів, шигел, ротавірусів, протея, ентеропатогенної кишкової палички, деяких дріжджеподібних грибів, перешкоджають їх адгезії до слизової оболонки кишечнику;

3. створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечнику, підтримують і регулюють фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори, сприяють нормалізації мікробіоценозу шлунково-кишковог-тракту.

Фруктоолігосахариди є поживним субстратом для корисниї мікрофлори кишечнику та сприяють її активному розвитку, що попереджує дисбіоз та атибіотик-асоці’овану діарею.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Рекомендації щодо споживання: застосовується як дієтична добавка до раціону харчування дітей віком від 12 років та дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus та Bifidobacterium з метою нормалізації мікрофлори кишківника та поліпшення його функціонального стану і загальної опірності організму найбільш поширеним у зимовий період вірусним та бактеріальним інфекціям верхніх дихальних шляхів, попередження дисбіозу та антибіотик-асоційованої діареї під час і після прийому антибіотиків, харчової алергії.

Згідно з даними дослідження ефективності та безпеки Флувир®  щодо профілактики ГРВІ та грипу  (подвійне сліпе плацебо-контрольоване клінічне дослідження «Новий шанс профілактики застудних захворювань у зимовий період шляхом призначення симбіотиків», 2003-2007 р.р.  Fabrizio Pregliasco, MD, Giovanni Anselmi, Bac, Luigi Fonte, MD, Francesca Giussani, MD, Stefano Schieppati, MD, and Lidia Soletti, MD) при прийомі Флувир®:

в 5 разів зменшилась захворюваність на грип
в 1,5 рази зменшилась захворюваність на ГРВІ та ускладнення респіраторних захворювань
на 25% зменшилася тривалість захворювання
змінився характер симптомів у бік більш легких та м’яких.

Ефективність оцінювали з 15-го дня прийому Флувир®, оскільки саме стільки часу необхідно для підвищення імунітету до необхідного рівня.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вміст одного саше розчинити в 100 ml (мл) охолодженої до кімнатної температури кип’яченої питної води. Вживати дітям віком від 12 років та дорослим по 1-2 саше на добу вранці перед прийомом їжі.

Не додавати до гарячого! Не змінює смак напоїв та їжі.
Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Курс споживання: 1 місяць або за рекомендацією лікаря. Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-яким лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Особливості застосування: для максимальної ефективності інтервал між прийомом дієтичної добавки та антибіотиків має становити 3 години. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка Fluvir®/Флувир® .

Дата виробництва та строк придатності: дату виробництва вказано на упаковці, строк придатності – 24 місяці.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника за температури не вище 25 °С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Форма випуску: порошок масою 3,93 g (г) у саше в упаковці № 10.

Назва та повна адреса і телефон виробника: Probiotical S.p.A, Віа Маттєі 3, Новара 28100, Італія; тел.: +390321-499184 для Delta Medical Promotions AG, Отенбахгассе 26, Цюріх 8001, Швейцарія, www.deltasiwss.eu.

Delta Medical Promotions AG

Представник: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 585-00-41.

2 отзыва на Флувир, комплексный пробиотик, 10 саше, Schonen

 1. Ras Drewet

  Ras Drewet

  Взял в ноябре прошлого года в аптеке 2 упаковки…. Красивая девочка в белом халате, красиво присоветовала…. Да еще 2-е по цене одной…. Решил пропить курсом как написано. Поддержать иммунку. Пропил примерно две недели…. Появились непривычные ощущения в кишечнике… Никакого дискомфорта.. Просто не так как всегда. Решил перестраховаться и пить перестал…. В общем-то и забыл об этом опыте, но… в середине февраля весь офис зачихал, закашлял, а я вот как-то нет… Дома попались на глаза не допитые пакетики сего порошочка… И вспомнил, что за зиму-то ни разу ничего не было, хотя обычно 1-2 раза в “сезон” всегда сопли, кашель, на больничном отдыхал, а вот этой зимой как-то нет. Вот нет и все тут!!!. Для себя вывод сделал, что может таки и помогли эти вот пакетики. Мама заболела (65 лет возраст)- ей оставшиеся пакетики отнес… Попросила еще купить… Реально выздоровела быстрее…. В общем в этом году еще раз по экспериментирую (уже заказал здесь пару упаковок, уж больно цена хорошая)….Болеть дороже..
  Из минусов- лично для меня есть какой-то молочный вкус. Напоминает вкус кипяченого молока в Детском саду, а там всегда была пенка (жуть) ))))). А!!! Ну и конечно отсутствие законной причины для “отдыха” на больничном!!!!!)))

 2. Григорий

  Флувир-работает! У меня стал вопрос как отправить сына в школу. У нас бронхиальная астма, любой вирус приводит к обострению и приступу. В садик не ходили, большие детские площадки избегали, охраняли здоровье ребёнка как могли. И тут врач посоветовала Флувир на 30 дней. Честно пили регулярно, весь август, я был готов на все, в школу же идти надо. Итак заболели первый раз в первом классе 23 декабря. Теперь курс повторяем уже четыре года подряд.

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован.

Additional Information

Dimensions 20 × 20 × 20 cm

Рекомендуемые товары...

Закрыть