Бренды:Fluvir

Флувир для детей, комплексный пробиотик, 10 саше, Schonen

243 

(5 отзыва клиентов)

Флувир для детей — это комплексный пробиотик, в состав которого входит 7,5 млрд КОЕ жизнеспособных лакто- и бифидобактерий. Применяется у детей в возрасте от 2 месяцев и старше для профилактики от ОРВИ и гриппа

Назначение: Нормализация микрофлоры кишечника, Профилактика от ОРВИ и гриппа
Рекомендуется при: Пищевая аллергия, Прием антибиотиков
Тип товара: Пробиотики
Возраст: От 2-х месяцев
Пол: Женщине, Мужчине, Унисекс
Страна производства: Италия
Страна регистрации: Швейцария
Производитель: Probiotical S.p.A.
Форма выпуска: Саше
Объем: 10 саше

Характеристики продукта

Флувир для детей — это комплексный пробиотик, в состав которого входит 7,5 млрд КОЕ жизнеспособных лакто- и бифидобактерий: Lactobacillus plantarum LP01 и LP02, Lactobacillus rhamnosus LR04 и LR05, Bifidobacterium lactis BS01, – а также фруктоолигосахариды.

Применяется для повышения общей сопротивляемости организма к наиболее распространенным в зимний период вирусным и бактериальным инфекциям верхних дыхательных путей, предупреждения дисбиоза и антибиотикоассоциированной диареи во время и после приема антибиотиков, пищевой аллергии

Показания к применению

Флувир для детей по рекомендации врача используется в качестве диетической добавки в рационе питания детей в возрасте от 2 мес и старше и взрослых как дополнительный источник жизнеспособных молочнокислых бактерий Lactobacillus и Bifidobacterium с целью нормализации микрофлоры кишечника и улучшения его функционального состояния, общей сопротивляемости организма к наиболее распространенным в зимний период вирусным и бактериальным инфекциям верхних дыхательных путей, предупреждения дисбиоза и антибиотикоассоциированной диареи во время и после приема антибиотиков, пищевой аллергии

Способ употребления

Содержимое 1 саше растворить в 50–100 мл грудного молока, молочной детской смеси или охлажденной до комнатной температуры кипяченой питьевой воды. Употреблять по 1–2 саше в сутки утром перед приемом пищи. Не добавлять к горячему!

Флувир не изменяет вкус напитков и пищи. Курс употребления — 1 месяц, или по рекомендации врача.

Перед началом употребления рекомендуется проконсультироваться с врачом.

Противопоказания

Повышенная чувствительность к компонентам продукта.

Особые указания

Для максимальной эффективности интервал между употреблением Флувир и приемом антибиотиков должен составлять 3 ч.

Условия хранения

При температуре не выше 25 °C в защищенном от света месте.

 

ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції) та грип – найбільш поширені застудні захворювання в зимовий період. Причиною ГРВІ та грипу є віруси, а не бактерії, останнє є помилковою думкою. Початок захворювання – кращий час для імунітету показати, на що він здатен. Якщо захисна система організму сильна, то вона подолає вірус, а якщо ні, то виникне запалення, яке може поширитися в бронхи та інші органи. Серед ускладнень ГРВІ та грипу відмічають пневмонію, бронхіт, синусит, отит.  Також грип пробуджує «мовчазні» осередки хронічної інфекції, котрі можуть проявитися в цей період.

Діти хворіють на ГРВІ та грип частіше за дорослих, оскільки у них не до кінця сформована імунна система, невеликий «досвід» захворювань і обмежений набутий імунітет. У дітей, що часто хворіють дуже важливі профілактичні міри і зміцнення імунітету перед сезоном застуд, перед входженням в нові колективи (дитячий садок, школа), а також під час зміни клімату в період подорожей та відпусток.

Вірусів, що викливають застудні захворювання, велика кількість, і вони постійно змінюються, щоб бути невловимими для імунітету, що утворився в організмі з часу минулих захворювань. Тому в сім’ї дорослі і діти можуть заражатися постійно новими вірусами, і застуда йде по колу. Отже, важливо зміцнювати імунну систему взагалі, а не тільки вживати заходи щодо набуття імунітету до специфічних вірусів чи бактерій (щеплення та ін.).

З огляду на причини виникнення ГРВІ та грипу дуже важливо зміцнити імунітет та знищити віруси, щоб уникнути ускладнень та скоріше одужати.

Флувир® для дітей – це симбіотик, що містить п’ять пробіотичних бактерій  Lactobacillus plantarum LP01 та LP02, Lactobacillus rhamnosus LR04 та LR05, Bifidobacterium lactis BS01 та пребіотик – фруктоолігосахариди.

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) продукту:
білки -0,74 g (г) на 100 g (г), 26 mg (мг) на 1 саше, жири – 0,8 g (г) на 100 g (г), 28 mg (мг) на 1 саше, вуглеводи – 86,0 g (г) на 100 g (г), 3,005 g (г) на 1 саше. Енергетична цінність (калорійність) – 1483 kJ (кДж)/354 kcal (ккал) на 100 g (г), 52,0 кJ (кДж)/12,4 kcal (ккал) на 1 саше.
Пробіотичні штами мікроорганізмів з метою захисту від шкідливого впливу середовища шлунка та задля збереження максимальної життєздатності огорнуті матриксом із фруктоолігосахаридів із застосуванням унікальної технології – мікроенкапсулювання.

Флувир® для дітей за разунок активності пробіотичних штамів, що входять до його складу, чинить імуномодулючий вплив на лімфоїдну тканину слизової оболоники кишечнику, де міститься близько 70% імунокомпетентних клітин організму людини. Ця властивість обумовлює збільшення імунних тілець та медіаторів імунної відповіді – інтерлейкінів та імуноглобулінів класу lgA (т.з. секреторних). Збільшення кількості імунних клітин за рахунок системної дії Флувир® для дітей відбувається також в слизових оболонках легенів, бронхів та носоглотки.
Лактобактерії Lactobacillus plantarum LP01 та LP02, Lactobacillus rhamnosus LR04 и LR05 сприяють розщепленню вуглеводів у просвіті кишечнику з утворенням молочної кислоти. Створене таким чином кисле середовище позитивно впливає на розвиток власних біфідобактерій організму – складових 85-95% мікрофлори кишечнику організму дорослого та дитини.

Лактобактерії Lactobacillus plantarum LP01 та LP02, Lactobacillus rhamnosus LR04 та LR05 та Bifidobacterium lactis:

 1. проявляють імуномодулюючі властивості: підсилюють специфічну IgA-відповідь та знижують виробку цитокінів, пов’язаних із запаленням; синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітамін К і вітаміни групи В; сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D;
 2. проявляють симбіоз, компенсуючи метаболізм один одного і стимулюють взаємне зростання; мають високу антагоністичну активність проти широкого спектру патогенних і умовнопатогенних мікроорганізмів, пригнічують життєдіяльність стафілококів, шигел, ротавірусів, протея, ентеропатогенної кишкової палички, деяких дріжджеподібних грибів, перешкоджають їх адгезії до слизової оболонки кишечнику;
 3. створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечнику, підтримують і регулюють фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори, сприяють нормалізації мікробіоценозу шлунково-кишкового тракту.

Фруктоолігосахариди є живильним субстратом для корисної мікрофлори кишечнику і сприяють її активному розвитку, що попереджує дисбіоз та антибіотик-асоційовану діарею.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Рекомендації щодо споживання: за рекомендацією лікаря застосовується як дієтична добавка до раціону харчування дітей віком від двох місяців і старше та дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus та Bifidobacterium з метою нормалізації мікрофлори кишківника та поліпшення його функціонального стану і загальної опірності організму до найбільш поширених в зимовий період вірусних та бактеріальних інфекцій верхніх дихальних шляхів, попередження дисбіозу та антибіотик-асоційованої діареї під час і після прийому антибіотиків, харчової алергії. Найкращим харчуванням для грудних дітей є материнське молоко. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Згідно з даними дослідження ефективності та безпеки Флувир® для дітей щодо профілактики ГРВІ та грипу  (подвійне сліпе плацебо-контрольоване клінічне дослідження «Новий шанс профілактики захворювань у зимовий період шляхом призначення симбіотиків», 2003-2007 р.р.  Fabrizio Pregliasco, MD, Giovanni Anselmi, Bac, Luigi Fonte, MD, Francesca Giussani, MD, Stefano Schieppati, MD, and Lidia Soletti, MD) при прийомі Флувир® для дітей:

в 5 разів зменшилась захворюваність на грип
в 1,5 рази зменшилась захворюваність на ГРВІ та ускладнення респіраторних захворювань
на 25% зменшилася тривалість захворювання
змінився характер симптомів у бік більш легких та м’яких.

Ефективність оцінювали з 15-го дня прийому Флувир® для дітей, оскільки саме стільки часу необхідно для підвищення імунітету до необхідного рівня.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вміст одного саше розчинити в 50-100 ml (мл) грудного молока або молочної суміші, або охолодженої до кімнатної температури кип’яченої питної води. Вживати дітям віком від двох місяців і старше та дорослим по 1-2 саше на добу вранці перед прийомом їжі. Не додавати до гарячого! Не змінює смак напоїв та їжі. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Курс споживання: – 1 місяць або за рекомендацією лікаря. Перед  початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Особливості застосування: для максимальної ефективності інтервал між прийомом дієтичної добавки та антибіотиків має становити 3 години. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка Fluvir®/Флувир® для дітей.

Дата виробництва та строк придатності: дату виробництва вказано на упаковці, строк придатності – 24 місяці.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника за температури не вище 25 °С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Форма випуску: порошок масою 3,5 g (г) у саше в упаковці №10.
Назва та повна адреса і телефон виробника: Probiotical S.p.A, Віа Маттєі 3, Новара 28100, Італія; тел.: +390321-499184 для Delta Medical Promotions AG, Отенбахгассе 26, Цюріх 8001, Швейцарія, www.deltaswiss.eu.

Delta Medical Promotions AG

Представник: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 585-00-41.

1 саше містить:

 • 1,25 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus plantarum LP01,
 • 1,25 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus plantarum LP02,
 • 1,25 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus LR04,
 • 1,25 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus LR05;
 • 2,5 млрд життєздатних бактерій Bifidobacterium lactis BS01;

допоміжні речовини: фруктоолігосахариди, фруктоза, натуральні екстракти малини, картамуса, антоціанідини чорної моркви, картопляний мальтодекстрин, нерозчинна клітковина, двоокис кремнію (Е551), лимонна кислота (Е 330). Без ГМО.

5 отзыва на Флувир для детей, комплексный пробиотик, 10 саше, Schonen

 1. katemilkat777

  Безопасный и эффективный препарат для лечения и профилактики ОРВИ !! Плюс идеальный вариант , от бактерий,если назначают антибиотики !! Цена соответствует качеству ! Рекомендую всем мамочкам, которые хотят поддерживать иммунитет своему ребенку !!

 2. Александр

  Отличный препарат для иммунитета. Ребенок пил, перед сезоном простуд. Болел пару раз в легкой форме и без антибиотиков. Хотя в прошлом году без флувира каждый месяц бронхит и всегда антибиотики. Довольны очень, рекомендую для поддержки иммунитета во время сезона простуд.

 3. Галина

  Посветовали в аптеке ребенку, купила еще осенью. Выпили пару пакетиков и забросили – каюсь?
  Сейчас нашла его в аптечке – пью сама . Вкусноооо однако, а самое главное – полезно?

 4. Екатерина

  Покупала ребенку по назначению врача. За курс приема и после ребенок не заболел ниразу. Очень довольна еффектом. Правда ребенок не очень любит малиновый вкус)

 5. Екатерина

  Купила по совету подруги.Ребенок неделю в садике,неделю дома болеет,уже сил не было.Пропили 2месяца и тьфу тьфу тьфу,не болеем очень долго.Сейчас снова куплю для профилактики от короновируса,так как слышала,что он сработает и сдесь а не просто на ОРВИ

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован.

Additional Information

Dimensions 20 × 20 × 20 cm

Возможно Вас также заинтересует…

Закрыть

₴84

Новинка