Приобретая данный товар Вы получаете 14 Бонус(ов)

Флекстра (Flextra) Комплекс коллагена для улучшения функции сухожилий и связок, 30 капсул, Schonen

477 
+ 14❤

В наличии

  • Способствует восстановлению структуры и функции сухожилий и связок
  • Помогает более быстрому возвращению к повседневной деятельности после травм сухожилий
  • Поддерживает прочность и эластичность связочного аппарата при занятиях спортом

Производитель: HC CLOVER, Испания

Артикул: 11-01-008 Категории: , , , Метка:
Назначение: Восстановление связок, Поддержка сухожилий
Рекомендуется при: Возрастные изменения, Занятие спортом
Тип товара: Витамины
Возраст: 16+
Пол: Женщине, Мужчине
Страна производства: Испания
Страна регистрации: Швейцария
Производитель: HC CLOVER
Форма выпуска: Капсулы
Количество в упаковке: 30 шт
Для беременных и кормящих: Не рекомендован

ФЛЕКСТРА – сбалансированный комплекс коллагена I типа, мукополисахаридов и марганца для улучшения структуры и функции сухожилий и связок при занятиях спортом и других чрезмерных физических нагрузках, при возрастных дегенеративных изменениях, после травм сухожилий и связок.

Характеристики продукта

ФЛЕКСТРА:
– содержит гидролизированный коллаген I типа, который укрепляет связки и сухожилия;
– мукополисахариды поддерживают структурную целостность связок и сухожилий;
– марганец способствует поддержанию структуры связочного аппарата;
– комплекс показал способность улучшать структуру сухожилий в многочисленных европейских исследованиях.

Показания

Для улучшения функционального состояния сухожилий и связок костно-суставного аппарата:
– поддержания необходимой прочности и эластичности;
– восстановлению структуры и функции.

ФЛЕКСТРА используется:
1. При физических нагрузках и занятиях спортом, которые сопровождаются болью и воспалением в сухожилиях.
2. Для восстановления после травм и воспалений сухожилий и связок.
3. При возрастных дегенеративных изменениях в сухожилиях и связках костно-суставного аппарата.

Способ применения

Принимать взрослым и детям возрастом от 16 лет по 1 капсуле 2 раза в сутки независимо от приема пищи. Рекомендованный курс приема не менее 3 месяцев, если врач не назначил по-другому.  Не следует превышать рекомендованную суточную дозу.

Меры предосторожности

Индивидуальная повышенная чувствительность к отдельным компонентам продукта.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) продукту:
На 1 капсулу: білки – 0,51 g (г), жири – 0,07 g (г); вуглеводи – 0,23 g (г); калорійність – 3,8 kcal (ккал)/19 кДж.
На 100 g (г): білки – 45,3 g (г), жири – 6,0 g (г); вуглеводи – 20,8 g (г); калорійність – 339 kcal (ккал)/1429 кДж.

Рекомендації щодо застосування: застосовується як дієтична добавка для дітей старше 16 років та дорослих з метою поліпшення функціонального стану сухожиль та зв’язок кістково-суглобового апарату.

Завдяки своєму складу FLEXTRA®/ФЛЕКСТРА® рекомендується для осіб які ведуть активний спосіб життя, професійно займаються спортом та осіб робота у яких пов’язана з надмірними навантаженнями на кістково-суглобовий апарат, що супроводжується болем та запаленням у сухожиллях.

Складові компоненти FLEXTRA®/ФЛЕКСТРА® сприяють відновленню структури та нормалізації функціонування кістково-суглобового апарату. Колаген I типу, що входить до складу FLEXTRA®/ФЛЕКСТРА, сприяє підтримці сили тяги та еластичності сухожиль, вітамін С забезпечує збільшення синтезу власного колагену. Мукополісахариди сприяють нормалізації структури фібрил сухожиль і зв’язок та збереженню їхньої міцності. Сульфат марганцю – ключовий мікроелемент синтезу сполучної тканини, що сприяє швидкому відновленню структури сухожиль та суглобів.

При дегенеративних змінах у сухожиллях FLEXTRA®/ФЛЕКСТРА® сприяє сповільненню руйнування основних структурних елементів та зменшенню запалення.

Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря. Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати по 1 капсулі 2 рази на добу. Не перевищувати рекомендовану дозу.

Вагітність та лактація: не застосовувати жінкам під час вагітності та в період годування груддю.

Застереження при застосуванні: індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При виникненні будь-яких алергічних реакцій слід негайно звернутися до лікаря.

Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка FLEXTRA®/ФЛЕКСТРА®.

Форма випуску: м’які желатинові капсули №30 упаковані в картонну коробку.

Маса нетто 1 капсули: 890 mg (мг) ± 7,5%.

Вжити до: вказано на упаковці.

Дата виробництва: вказано на упаковці

Строк придатності: 30 місяців.

Номер партії: вказано на упаковці.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при температурі до 30 ºС у сухому та  недоступному для дітей місці.

Додаткова інформація.

Колаген І типу становить основну частину сухожиль та зв’язок, забезпечує їхню міцність і механічну витривалість. При пошкодженні та дегенеративних процесах у сухожиллях і зв’язках відбувається руйнування колагену І типу, що призводить до порушення гнучкості та рухливості кістково-суглобового апарату. Відновлення рівня колагену І типу сприяє його синтезу клітинами сполучної тканини, структурному відновленню сухожиль та зв’язок, поліпшенню їхньої функції і поверненню до діяльності.

Мукополісахариди – глікозаміноглікани, які є важливим компонентом позаклітинного матриксу сухожиль та зв’язок, підтримують їхню структурну цілісність, забезпечують склеювання фібрил колагену І типу, що дає змогу підвищити їхню стійкість до розтягування та згинання. Мукополісахариди сприяють підвищенню синтезу колагенового та неколагенового білків у клітинах зв’язок, входять до складу міжклітинної речовини сполучної тканини суглобів та допомагають виконувати опорно-рухові функції.

Марганець бере участь у формуванні сухожиль та зв’язок, синтезі хряща та в підтримці структури кісток. Марганець сприяє засвоєнню організмом кальцію та вітаміну С, що покращує стан кістково-суглобового апарату.

Виробник: HC CLOVER, PS Калле Аліканте, 8-10, 28500 Арганда дел Рей, Мадрид, Іспанія за ліцензією BIOIBERICA, S.A.U., Plaza Francesc Macia, 7, 8-B, 08029 Barcelona, SPAIN для Delta Medical Promotions AG, Отенбахгассе, 26, Цюрих, СН- 8001, Швейцарія. www.deltaswiss.eu.

Представник в Україні: представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 585-00-41.

Штрих-код: вказано на упаковці.

активні інгредієнти: мукополісахариди – 220 mg (мг), гідролізований колаген I-го типу – 40 mg (мг), аскорбінова кислота (вітамін С) – 40 mg (мг), сульфат марганцю – 1,538 mg (мг), d-α-токоферолу ацетат (вітамін Е) – 0,485 mg (мг); допоміжні речовини: наповнювач: соєва олія, желатин харчовий; емульгатор: соєвий лецитин; загусник: моно- та дигліцериди жирних кислот, колорант: титану діоксид; оболонка: покривний агент: гліцерин, колорант: цукровий колер III. Без ГМО.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Флекстра (Flextra) Комплекс коллагена для улучшения функции сухожилий и связок, 30 капсул, Schonen”

Ваш e-mail не будет опубликован.

Рекомендуемые товары...

Закрыть