Безпечний секс – це не тільки про контрацепцію. Відразу можна не повірити, але факт: після сексуальних утіх дехто потрапляє в травмпункт або лікарню! Це трапляється, коли в пориві пристрасті партнери забувають про правила безпеки  і завдають один одному травм.

Найпоширеніші травми під час сексу:

1. Пошкодження м’язів, спини, суглобів, розтягнення зв’язок і сухожиль, вивихи рук і ніг. Без відповідної фізичної підготовки не варто перевищувати свої сексуальні можливості і випробовувати всі пози «Камасутри».

2. Травми і подразнення статевих органів, зумовлені недостатнім зволоженням або невідповідністю розмірів. Під рукою треба завжди мати не лише презерватив, але і лубрикант! Додаткове ковзання додасть приємних відчуттів.

3. Тріщини на губах. Після жагучих поцілунків часто буває дискомфорт і тріщини, які можуть призвести до кровоточивості губ. Коли ви думаєте про лубрикант, згадайте і про і гігієнічну помаду після сексу.

4. Засоси, укуси. Вияв пристрасті часто залишається у вигляді синців на шиї, грудях і статевих органах і спричиняє неабиякий дискомфорт.

5. Сліди пальців на тілі. Поляскування по задній частині або подряпини на спині можуть збуджувати. Але коли сила погано контролюється і після ночі кохання негарні відбитки стають помітними на тілі партнерів, це віддаляє пару одне від одного.

6. Подразнення очей. Потрапляння еякуляту в очі, що найчастіше трапляється в період оральних пестощів, може призвести до печіння, почервоніння кон’юнктиви, набряку повік. У разі наявності статевої інфекції у партнера – до інфікування.

7. Секс-іграшка, загублена не де-небудь під ліжком, а в тілі партнера. Інколи коханці, надивившись «50 відтінків сірого», хочуть втілити всі неймовірні сцени з підручними засобами. Це призводить до серйозних травм і звернення до лікувальних закладів.

8. Поломка статевого органа. Зламати чоловічу гідність може стіна, а може і кохана дівчина, якщо надмірно захопиться любощами під неправильним кутом, щоб дати партнеру максимальне задоволення.

Як запобігти травматизму під час сексу?

  • Вибирати безпечне місце. Це має бути не кухонний або комп’ютерний стіл, який може не витримати ваги двох коханців, і не ванна кімната зі слизькою підлогою, а м’яке ліжко або диван.
  • Контролювати емоції і оцінювати наслідки для себе і партнера.
  • Поступово переходити від простих до складних позицій «Камасутри».
  • Думати не лише про себе, а про комфорт коханої людини.
  • Щоб зменшити ризик поширених травм суглобового апарату і спини (описані вище в п. 1) читайте тут.

ПроФлекс® – питний німецький гідролізат колагену FORTIGEL® для відновлення міцності суглобів при вікових змінах, остеоартрозі, після травм, оперативних втручань, при фізичних навантаженнях і заняттях спортом.